Ilmumas

 

 

 

 

Boriss Akunin

EI JÄTA HÜVASTI

 

“Ei jäta hüvasti” on raamat Erast Fandorini sarjas – ning ühtlasi kogu sarja viimane raamat, mis otsad kokku tõmbab.

 

Jenn Granneman

INTROVERTIDE SALAJANE ELU

 

See populaarpsühholoogia raamat keskendub vaiksematele meie seas – introvertidele, nende harjumustele ja käitumisele ning kõigile, kes neid paremini mõista soovivad.

 

 

Kamin Mohammadi

BELLA FIGURA: kuidas elada, armastada ja süüa Itaalia moodi

 

Humoorikas elustiiliraamatus jälgitakse itaalia elustiili erinevaid külgi, nii praktilisemaid kui naljakamaid.

 

David Walliams

PURURIKAS POISS

 

Joe Spud on kõige rikkam väike poiss, kelle isa ajas varanduse kokku uudse vetsupaberiga. Aga Joel ei ole ühtegi sõpra – kuni …

 

 

Andres Oja

TRAMMIGA MOSKVASSE

 

Muusiku ja saatejuhi Andres Oja uues raamatus räägitakse peamiselt nõukogude-aegsetest kontsertreisidest erinevate ansamblitega. Enamik neist reisidest toimusid Nõukogude Liidu avarustes, sageli täiesti uskumatutes kohtades ja jaburate lugude saatel.

 

 

Jonathan Miles

PETERBURI AJALUGU

 

Selles mahukas raamatus võetakse kokku Peterburi linna 300-aastane suursugune, pöördeid täis ning sageli ka traagiline ajalugu.

 

 

Lucy Worsley

JANE AUSTENI ELULUGU

 

Hinnatud ajaloolase, kuraatori ja saatejuhi Lucy Worsley raamat annab portree Jane Austeni elust ja tema ajastust.

 

 

A. Arjev, J. Skulskaja, A. Genis

DOVLATOVI KOLM LINNA

 

See eesti keeles esmatrüki saav raamat järgib Sergei Dovlatovi elu läbi tema kolme oluliseima linna – Leningradi (Peterburi), Tallnna ning New Yorgi. Iga linna kohta käiva osa on kirjutanud just seal Dovlatoviga kokku puutunud autor.

 

 

Lina Gaines, Carol Wilmette

JOOGA

30-päevane treeningplaan

 

Rohkete joonistega praktiline käsiraamat erinevate joogaharjutuste sooritamiseks.

 

 

Niina Laitinen

VILLASTE SOKKIDE AASTA

 

Ülimalt populaarseks saanud soome staarkuduja Niina Laitise raamatus on 20 erinevat kudumisõpetusega varustatud sokikavandit vastavalt eri aastaaegadele.

 

Kristiina Kass

LÕVI LEO

Kui tsirkuses keelatakse metsloomade pidamine, jääb Lõvi Leo töötuks. Õnneks tutvub ta abivalmis politseinikega, kes võtavad ta enda juurde, nii et Leost saab politseilõvi! Aga Leo ei maga niisama, vaid aitab ka politseinikel tööd teha ning sattub erinevatesse seiklustesse, nii liikluses, kuritegusid lahendades kui lapsi aidates. Lõvi Leo lõbusad seiklused õpetavad, kuidas erinevates ohuolukordades käituda, millega peaks olema ettevaatlik ning kuidas teisi aidata.

Kristiina Kass (snd 1970) õppis Tallinna Kunstigümnaasiumis ning Helsingi Ülikoolis. Ta on kirjutanud rea populaarseid lasteraamatuid nagu „Kasper ja viis tarka kassi“, „Samueli võlupadi“, „Peeter ja mina“, „Nõianeiu Nöbinina“ ning „Õpetaja Kusti kummitab“.