Ilmumas

 

   
 

Marju Veeret

LILLELAPSIKU LOOMAAED

„Lillelapsiku loomaaed“ on populaarne käsitööblogi, mis õpetab valmistama amigurumi-tehnikas nukke. Käesolevas raamatus on välja toodud üle 30 tegelase koos juhendiga nende valmistamiseks ning ka krutskiga lood iga tegelase iseloomust ning taustast. Raamatu teises osas tutvustatakse mustrite tegemist ning erinevaid heegeldusvõtteid.

René Goscinny

VÄIKE NICOLAS

 

Prantsuse lastekirjanduse kuldne klassika. René Goscinny kirjutatud ning Jean-Jacques Sempé illustreeritud Nicolas-lugude peategelane on koolipoiss, kes koos oma sõprade ja perega sattub kõikvõimalikesse igapäevastesse ja haruldasematesse võimatutesse olukordadesse.

 

Joe Abercrombie

POOL MAAILMA

Järg raamatule “Pool kuningat”.

 
 

Mari Sinila

JALGPALLURI NAINE

Päriselust inspireeritud romaan „Jalgpalluri naine” räägib Eesti jalgpallikoondise 23-aastasest keskkaitsjast, kes on välja võidelnud koha Itaalia klubis ACF Fiorentina, ning tema naisest, kes jätab oma karjääri kodumaal ja sõidab samuti Itaaliasse, et mehele toeks olla. Ühine aasta Firenzes on sisustatud armastuse, Itaalia avastamise, luksusliku elu ja kõrgmoe ning muidugi jalgpalliga.

 
 

Hugo Vaher

VÄÄNA JÄLJEKÜTID

Seekordne suvevaheaeg veeres Martinil ja Markusel tavapärast rada kuni päevani, mil nad pärast tormi avastasid mere äärest salapärase kummipaadi ja veel midagi nii ootamatut, mis poiste elu hoobilt ülipõnevaks muutis.

See on lugu kahest asjalikust sõbrast ja ühest koerast, kes oma uudishimu ja nutikust osavalt kasutades ütlemata julge teoga hakkama saavad.

 

 

Boriss Akunin

ARISTONOOMIA

 

 

Mari Jungstedt

SISERING

Gotlandi krimisarja uus raamat.