EsilehtVälismaa ilukirjandus488 elu mängureeglit

488 elu mängureeglit

Kitty Flanagan

22.70

Raamat on inspireeritud menuraamatust „12 elu mängureeglit“ ja saanud alguse Austraalia populaarse püstijalakoomiku Kitty Flanagani naljast, mis tal ühes telesaates üle huulte lipsas. „Ma vaidlustan tõsiasja, et Jordan Petersonil oli ainult kaksteist reeglit. Kaksteist? Terveks eluks??? See on ju hullumeelne, mul on ainuüksi vannitoa jaoks rohkem kui kaksteist reeglit!!!“

 

Nüüd on Kitty Flanagani ideest saanud põhjapanev teatmeteos. Ükskõik, mis tasemel reeglijünger te olete, teadke, et selle raamatu lugemine ja nende reeglite järgimine muudab maailma kindlasti ilusamaks paigaks. Te hakkate parem välja nägema ja olete informeeritum. Õigupoolest saate olema üleüldse kenam inimene. 

 

Ja kui mõni reegel teile ei meeldi, ärge vihastage ega hakake ühismeedias lämisema, kui võimatu on nende 488 reegli järgi elada. Kui teil õnnestub terve raamat läbi lugeda, leidmata ühtegi reeglit, millega te nõustuksite, vaid mõtlete selle asemel ikka, et miks ei võiks lihtsalt ise elada ja teistel elada lasta, on kõik korras, teil on täielik õigus nii mõelda … nii kaua, kuni te annate endale aru, et tõenäoliselt on teie väljakannatamatu positiivsus ja ma-armastan-kõike suhtumine paljude jaoks talumatu.

Kategooria Välismaa ilukirjandus