Autori surm

Allar Tankler

23.70

See värvikate tegelastega omamoodi kriminull saab alguse salapärasest kassetist, millel kõlab Elvis Presley hääl – laulmas aga lugu, mis tuli välja alles aastal 1990.

 

See on romaan teesklemisest, janunemisest teiste elude järele ja võltsusest, mida me kõik enda ümber loome. Lisaks Elvisele toob see omamoodi kriminull kokku kunstnik Henri Matisse’i, kehadublandi Pariisist, tema psühhiaatrist sõbranna, kodutu fotograafi Barcelonast, Kentucky väikelinnas pensionipõlve pidava spordireporteri, hulganisti politseinikke Amsterdamist Sydneyni ja ühe kerge BDSM-fetišiga hüpohondrikust suunamudija.

 

Selle loo lõpuks ei ole keegi enam ta ise.

 

Allar Tankler lõpetas keskkooli USAs, veetes muuhulgas aasta 90 miili kaugusel Elvis Presley kodust Gracelandist. Tänapäeval jagab ta oma elu Tallinna ja Luksemburgi vahel. Allar on valdava osa elust aidanud inimestel ja organisatsioonidel oma turundust ja kommunikatsiooni korraldada, aga on jõudnud töötada ka ajakirjanikuna Postimehes, Õhtulehes, Delfis ja mujal, olla peaministri nõunik ja Eesti Ekspressi peatoimetaja ning juhtida saadet „Olukorrast riigis“ Raadio 2-s. Tal on kõrge haridus Tartu Ülikoolist ja Šveitsi Universita della Svizzera Italiana’st, kohati väga madalad instinktid ning keskpärased oskused kokkamises, golfis ja kirjutamises. Allariga saab ühendust aadressil allar.tankler@gmail.com või Twitteris @tankler.

Kategooria Eesti ilukirjandus