EsilehtArhiivElu mängureeglid

Elu mängureeglid

Richard Templar

Mõned inimesed kohe oskavad elada. Näib, et nad jõuavad suuremate jõupingutusteta üha kõrgemale ja kaugemale. Nad teavad igas olukorras, kuidas käituda ja mida öelda. Nad meeldivad kõigile – nendega on tore koos töötada ja koos elada. Nad on õnnelikud (enamasti) ja nad teavad, kuidas saatuselöökidega toime tulla. Neil on kõige jaoks aega ja tundub, et nad teavad alati, mis on tähtis (ja kuidas saada hakkama tähtsusetuga).

Kas nemad teavad ja teevad midagi, mida meie ei tea ega tee? Kas me kõik võiksime seda õppida? Vastus on otse loomulikult: “Jah!”. Nemad tunnevad elu mängureegleid.
Elu mängureeglid on põhimõtted, mis meid juhivad ja aitavad elul meile rohkem pakkuda, aitavad koorma kergemini õlult raputada ja olla õnnelikum, rahulikum ja täiuslikum inimene. Elu mängureeglite austamisest saame kasu nii meie kui ka teised inimesed meie ümber.

Richard Templari koostatud “Elu mängureeglid” ilmus eesti keeles esimest korda 2007. Sellest on mitmetes riikides ilmunud rida uusi trükke ning käesoleva väljaande aluseks on uus ingliskeelne väljaanne, mida sisaldab uusi peatükke.

Tutvu raamatuga