EsilehtArhiivEmotsionaalne vabadus

Emotsionaalne vabadus

Judith Orloff

Kujutlege end liiklusummikus täiesti rahulikuna. Mõelge, kuidas oleks jääda täiesti muretuks, kui teie ülemus vihastab. Mis siis, kui teie elu oleks täis küllaseid suhteid ja sooja ühtekuuluvustunnet? Just seda kõike annab emotsionaalse vabaduse saavutamine.

“Emotsionaalne vabadus” on teejuht neile, kes on stressis, ebakindlad või ülitundelised, aga ka neile, kes on emotsionaalselt tasakaalukad, kuid tahavad enesetunnet veelgi parandada. Judith Orloff näitab, kuidas iga päev pakub võimalusi olla ise enda kangelane: heita kõrvale negatiivsus, reageerida konstruktiivselt ning saada enda kontrolli alla iga olukord. Täielik emotsionaalne vabadus on teie käeulatuses.

Autorist

Meditsiinidoktor Judith Orloff on sertifitseeritud psühhiaater ja kliinilise psühhiaatria abiprofessor Los Angelese California ülikoolis. Ta on kirjutanud menukid „Positive Energy, Dr. Judith Orloff’s Guide to Intuitive Healing” ja „Second Sight”. Judith Orloff on rahvusvaheliselt tunnustatud lektor ning meditsiini, intuitsiooni ja emotsionaalse vabaduse seoseid käsitlevate õpikodade korraldaja. Tema tööd on kajastanud uudisteagentuurid CNN, PBS ja NPR ning ta on sõna võtnud meediaväljaannetes USA Today, O Magazine ja Self. Dr Orloff on YouTube’is asuva kanali „Intuition and Emotional Freedom Channel” rajaja (vt www.youtube.com/judithorloffmd). Ta elab Los Angeleses, Californias