EsilehtArhiivMaarjamäe kägu

Maarjamäe kägu

Ketlin Priilinn

Ketlin Priilinna „Maarjamäe kägu” võitis Eesti Lastekirjanduse Teabekeskuse ja kirjastuse Tänapäev 2006. aasta noorsooromaanivõistlusel 3. koha.
Pole midagi hullemat, kui oled seitseteist, oma arust liiga paks ja ei ole vanusele vaatamata veel isegi õigel kohtingul käinud. Ja eriti katastroofiliseks teeb olukorra see, kui oled hiljuti oma perega teise linna kolinud ning kõik su sõbrad on eelmisesse elukohta maha jäänud. Marja-Liis on igatahes täiesti veendunud, et tema elu on nii masendav, kui vähegi olla saab. Ühel hetkel aga näib tema õnn pöörduvat ning tüdruk tutvub kena ja asjaliku Martiniga. Paraku hakkab Marja-Liisile üha enam tunduma, et sama noormees on silma jäänud ka tema kaunitarist vanemale õele…


Ketlin Priilinn (s 1982) lõpetas 2004. aastal Eesti-Ameerika Ärikolledži ning on sestpeale pühendunud kirjutamisele nii vabakutselise ajakirjaniku kui ka kirjaniku rollis. Enne „Maarjamäe kägu“ on tal ilmunud ka lasteraamat „Koeralaps Berta seiklused“ (2005), jutukogu „Lugusid koertest“ (2005) ning noorsoojutustus „Peaaegu Tuhkatriinu“ (2007).


Arvustus Eesti Päevalehes


Arvustus Eesti Ekspressis