EsilehtVälismaa mitteilukirjandusP*rsse, ei! Kuidas lõpetada jah-ütlemine, kui sul ei ole võimalik, sa ei peaks või sa lihtsalt ei taha

P*rsse, ei! Kuidas lõpetada jah-ütlemine, kui sul ei ole võimalik, sa ei peaks või sa lihtsalt ei taha

Sarah Knight

Allahindlus!

14.30

On sul kõrini liig paljudest sunnitud kohustustest? Või leppimisest vähemaga, kui väärt oled? Väsinud lakkamatust allaandmisest, selle asemel, et enda eest seista? Tüdinud pidevast jah-ütlemisest, nõustumisest, mööndustest ja vastutulelikkusest?

Vaata siia – „P*rsse, ei!“ on sinu uus lemmikraamat!

 

EI on täiesti aktsepteeritav vastus igas olukorras ja on aeg hakata seda kasutama. Ükskõik kas sa oled sariabistaja, ülepingutaja, sabassörkija või vaevab sind tõsine pannilakkumispaanika, anti-guru Sarah Knigh aitab sul välja öelda, mida tegelikult öelda tahad, olemata seejuures tigedik, ülbur ega persevest, säästab sind läbipõlemisest ja hirmust, et jääd millestki ilma.

 

Elu on nii palju õnnelikum, kui suudad öelda ei enesekindlalt ja kogu südamest, ilma hirmu, süütunde ega kahetsuseta. Siit raamatust leiad suure hulga konkreetseid näiteid otse elust, praktilisi strateegiaid ja kasutamisvalmis ei-nõud ja ei-plaanid, mille saad otsekohe kasutusse võtta. See raamat paneb sulle sõnad suhu – sõna otseses mõttes.

 

Loe, avasta ja tee enda omaks!

 

Ülemaailmse menuki „Pohhuismi elumuutev vägi“ autori Sarah Knighti teine raamat eesti keeles.

 

Tutvu raamatuga

Kategooria Huumor

Kategooria Välismaa mitteilukirjandus