EsilehtArhiivTreeni oma aju. Taasta oma vaimne erksus 40 päevaga

Treeni oma aju. Taasta oma vaimne erksus 40 päevaga

Gareth Moore

Tõhusamalt töötav aju ainult 40 päevaga? Sa ei usu? Aga proovi järele. Lugedes raamatut „Treeni oma aju“ iga päev kõigest paar lehekülge ja lahendades õpetusi toetavaid harjutusi, on sul võimalik vaid pooleteise kuuga enda ajutööd parandada.

 

Sa oled aju. Ajuta ei saaks sa midagi teha. See on ääreni potentsiaali täis mikrokosmos, väike universum, mis ootab, et tema võimalused maksimaalselt ära kasutaksid. Arvestades, milline kriitilise tähtsusega roll on ajul kogu meie inimeseks olemise juures, kas ei peaks me tema eest rohkem hoolitsema?

 

Raamat viib su päev-päevalt edasi areneva programmi abil teekonnale läbi aju, kasutades viimastele teadusuuringutele tuginevaid lihtsaid väikeseid samme, mis aitavad õppida kaasasündinud oskusi optimaalsemalt kasutama. Aju tööpõhimõtete süvitsi mõistmine võib kasuks tulla igal elualal, parandades otsuste langetamise oskust ja suutlikkust mõelda nutikamalt ja kiiremini.

 

Raamatus leiduvaid õpetusi toetavad spetsiaalselt koostatud ajumängud, et saaksid paljusid kirjeldatud tehnikaid kohe katsetada. Ja loomulikult ei pea raamatut lugema täpselt 40 päeva järjest – võid lugemise jaotada vastavalt sellele, kuidas sul on aega. Tegelikult võib nii mõnegi ülesande lahendamine võtta rohkem kui ühe sessiooni.

 

Tutvu raamatuga