EsilehtKäsiraamatudHüppa sisse! Talisuplus – põhjamaine tee tervema ja õnnelikuma elu juurde

Hüppa sisse! Talisuplus – põhjamaine tee tervema ja õnnelikuma elu juurde

Susanna Söberg

Allahindlus!

13.60

Hüpake julgelt sisse – tehke esimene samm parema tervise, õnnetunde ja tugevama immuunsuse poole!

 

Viimastel aastatel on talisuplus muutunud väga populaarseks ja seda mõjuval põhjusel. Regulaarne külma vette sukeldumine pakub nii palju enamat kui kena Instagrami foto. See on kasulik nii kehale kui hingele. Talvine suplus põletab ohtralt kaloreid, annab tohutu energialaksu ja parandab üldist heaolu. See toetab ja ergutab ainevahetust, suurendab elurõõmu ja turgutab vereringet, parandab insuliinitundlikkust ja aktiveerib nn pruuni rasvkoe, mis aitab võitluses elustiilihaiguste ja ülekaalulisuse, samuti II tüüpi diabeedi vastu.

 

Retsept on ju tegelikult lihtne: vaja on vaid otsustavust astuda külma vette ja veeta selles veidi aega. Susanna Søbergi konkreetsed nõuanded aitavad turvaliselt ja vastutustundlikult hülge elustiiliga algust teha ning olla vaimselt valmis kohtumiseks külma veega. Ka üks varvas on algus!

 

Sellest raamatust leiate konkreetseid nõuanded, kuidas ka teist võib saada talisupleja – ükskõik kui hirmutav mõte alguses ka tundub.

 

Susanna Søberg, PhD on õppinud ja uurinud metaboolset ainevahetust ja talisupluse mõjusid sellele juba aastaid. „Hüppa sisse!“ on tema esimene raamat, milles ta tutvustab oma uurimistöö tulemusi ka laiemale lugejaskonnale.

 

Tutvu raamatuga

Kategooria Käsiraamatud

Kategooria Välismaa mitteilukirjandus