EsilehtVälismaa ilukirjandusMiss Merkel. Mõrv kalmistul

Miss Merkel. Mõrv kalmistul

David Safier

Allahindlus!

13.60

Aednik ei ole alati mõrvar, mõnikord võib ta olla ka laip. Pensionile jäänud Angela Merkel, kelle päevad vaikses Uckermarkis, Klein-Freudenstadtis mööduvad üsna üksluiselt, mõistab seda siis, kui tema mops avastab kalmistul aedniku surnukeha. Mees on pea ees maasse rammitud, ainult jalad paistavad välja. Angela ei saa asja uurimata jätta ning see põhjustab tema armunud ihukaitsjale Mike’ile ohtralt meelehärmi.

 

Kõik võimalikud mõrvarikandidaadid kuuluvad kahte matusekorraldajate perekonda, kes on omavahel vaenujalal: kahtlane firmajuht, habras raamatupidaja, õrnatundeline matusekõneleja, sünge satanist ja erudeeritud kiviraidur. Vähe sellest, et viimasega jagab Angela ühist armastust Shakespeare’i vastu, see vanem härrasmees näeb ühtlasi välja nagu Prantsuse filmistaar.

 

Kas Angela langeb mehe karuse karisma ohvriks? Ja mida arvab sellest tema abikaasa Achim? Meisterdetektiiv miss Merkeli teine ​​juhtum tekitab ekskantslerile keerulisi probleeme ka eraelus. Angela lahendab juhtumi diplomaatlikul ja poliitiliselt korrektsel viisil, liblikad kõhus.

Kategooria Välismaa ilukirjandus