Mõrv Iiri pulmas

Carlene O´Connor

Allahindlus!

17.00

O’Sullivani klann on elevust täis – nende võõrustada on kuulsuste pulm! Väikeses Kilbane’i külas Iirimaal on iga pulm suur asi, veelgi enam – kui pruut on kuulus modell. Ja see tuleb ärilegi kasuks. Lisaks sellele, et Naomi bistroo on külastajatest pungil, on Siobhánil ja ta viiel õel-vennal kolmepäevase sündmuse toitlustamisega käed-jalad tööd täis.

Ja see pole kõik! Pärast seda, kui isamees oma margi purjuspäi maani täis teeb, valib peig uueks isameheks Siobháni kallima Macdara Flannery.

Kutseta jäetud endine isamees aga paraku pulma ei jõuagi – tema surnukeha leitakse kohalikust metsast. Siis mürgitatakse teine pulmakülaline, kelle šampanjaklaasile on graveeritud Macdara nimi … ja värskest isamehest saab peamine kahtlusalune.

Lisaks ringi luuravale mõrvarile kimbutab Kilbane’i terve rida röövimisi, mistõttu Siobhán ei saa käed rüpes istuda. Ta peab pesema puhtaks oma kallima nime, aga võimalike kahtlusaluste nimekiri on pikk. Ja mida lähemale ta tõele jõuab, seda suuremas ohus on Siobhán ise …

Kategooria Välismaa ilukirjandus