EsilehtArhiivPõhjalik auraraamat

Põhjalik auraraamat

Richard Webster

Kas oled kunagi tahtnud saada kiiresti ülevaadet kellegi meeleolust, iseloomust, tervislikust seisundist või tõelisest olemusest? See on lihtne: õpi tuvastama ja tõlgendama aurat, värvilisi energialinte, mida saadab välja inimhing. Kui oled selle oskuse omandanud, on sul tohutu eelis oma eesmärkide saavutamiseks, tervise parandamiseks, teiste aitamiseks ning edu nautimiseks igas eluvaldkonnas.
Richard Webster, kes on kümnete aastate jooksul õpetanud seda elu rikastavat kunsti tuhandetele inimestele, jagab tõestatud, sammhaaval edendavaid tehnikaid aura nägemiseks, tunnetamiseks, tugevdamiseks ja puhastamiseks. Meditatsioonide, visualisatsioonide ja loovate harjutuste abil suudad sinagi ammutada teadmisi inimkeha tšakrate süsteemist – energiakeskustest, mis ühendavad aura seitset kihti – ning avastad lihtsad moodused, kuidas:

• selgendada ja tasakaalustada oma tšakraid kristallide ja pendli abil

• tuvastada haiguse märke ja ennast tervendada

• kaitsta oma aurat psüühilise rünnaku eest

• anda teistele nende aura täpseid kirjeldusi

• lugeda oma lemmikloomade aurat ja ravida nende haigusi

Richard Webster nägi aurat esmakordselt kümneaastasena ning on nüüdseks üle kahekümne aasta õpetanud selle nägemise ja tõlgendamise kunsti ka teistele. Ta on kirjutanud palju auhindu võitnud menukeid. Richard elab koos abikaasa ja lastega Uus-Meremaal.