EsilehtVälismaa mitteilukirjandusSideme loomise kunst. Neli võimalust inimeste lugemiseks

Sideme loomise kunst. Neli võimalust inimeste lugemiseks

Emily Alison | Laurence Alison

Allahindlus!

17.00

Keerulisi isiksusi ja situatsioone pole võimalik vältida. Ükskõik, kas üritame kokkuleppele jõuda naabriga aia parandamise suhtes või ülemusega palga tõstmises, vaidlused ja vastasseis kipuvad olema vältimatud. Kas on võimalik saavutada oma eesmärk ilma nendeta?

 

Laurence ja Emily Alison kuuluvad mõlemad maailma juhtivate kohtupsühholoogide hulka ja on spetsialiseerunud kõige keerukamatele suhtlusolukordadele üldse: terroristidelt ja kurjategijatelt info kättesaamisele ülekuulamistel. Nad nõustavad ja koolitavad politseinikke ja turvateenistusi, FBId ja CIAd, kuidas tulla toime ohtlike kahtlusalustega olukordades, kus panused on väga kõrged.

 

Oma 30aastase kogemuse põhjal on nad välja töötanud värske ja ainulaadse suhtlusmudeli, mis aitab igaühel õppida paremini mõistma ja hindama oma suhtlusoskusi ning parandada ja laiendada nende oskuste repertuaari, et tulemuslikumalt suhelda nii lähedaste ja kolleegide kui ka võhivõõrastega.

 

„Sideme loomise kunst“ liigitab kõik elus ette tulevad suhtlusstiilid nelja loomatüübi alla: lõvi (kontroll), hiir (allumine), T-rex (konflikt) ja pärdik (koostöö). Kui oled neid kõiki tundma õppinud ja tead, millised on sinu eesmärgid igas suhtlusolukorras, suudad nende meetodite abil suunata ja vormida iga vestlust. Raamatus on ohtralt praktilisi näiteid erinevatest olukordadest nii isiklikus kui ka tööelus ning juhtnöörid ja näpunäited oma loomatüübi määramiseks.

Kategooria Välismaa mitteilukirjandus