EsilehtVälismaa ilukirjandusTemasugused inimesed

Temasugused inimesed

Ellery Lloyd

Allahindlus!

2.50

Jumaldavate fännide jaoks on Emmy Jackson ehk @the_mamabare üdini aus „Instaemme“, kes räägib asjadest nii, nagu need on.  

Tema skeptilise abikaasa, läbikukkunud kirjaniku jaoks, kes teab täpselt, kui loominguline Emmy „tõde“ olla võib, on ta megaedukas perele leivateenija, kes suudab nende pereelu intiimsed detailid lausa kõhedustekitava geniaalsusega rahaks teha. 

Ühe inimese jaoks, kes Emmy postitustel ohtlikult haiglase huviga silma peal hoiab, on see Instaemme keegi, kellel on olemas kõik – aga kes pole midagi ära teeninud.  

Kui Emmy abielu hakkab tema järjest kasvava populaarsuse surve all mõranema ning ta moraalne kompass aina enam kursilt kõrvale kaldub, muutub nende pere üha haavatavamaks – ja oht on reaalne, luurab lähemale ja lähemale.

Ellery Lloyd tõstatab äärmiselt kaasahaaravas psühholoogilises põnevusloos mitmeid olulisi küsimusi tänapäevase tehnoloogiasõltuvuse, sotsiaalmeediakuulsuste ja veebi-elustiili kohta. Paljastades suunamudijate kultuuri ja neti-lapsevanemluse süngemaid külgi, uurib „Temasugused inimesed“, kui kaugele oleme valmis oma meeleheitlikus vajaduses tähelepanu ja võõraste heakskiidu järele minema, ja kelle me ohvriks toome, kui oma eraelu avalikuks teeme … kuni kontroll kaob lõpuks käest.

 

Tutvu raamatuga

Kategooria Välismaa ilukirjandus